Örjan Sätre oljemålning

Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRJAN SÄTRE (född 1952): Landskap med hus, signerad och daterad Ö. Sätre -74, olja på pannå, ca 20,5x36,5 cm

564732

2018-08-23