Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÖRJAN SÄTRE (född 1952): Landskap med hus, signerad och daterad Ö. Sätre -74, olja på pannå, ca 20,5x36,5 cm
564732
2018-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här