Sideboard Troeds

Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

SIDEBOARD, sannolikt Nils Jonsson, fanerat i teak, dörrpar, klaff samt 4 lådor, underrede och handtag betsade i mörkbrunt, benen med mässingsavslutning, Hugo Troeds Möbelindustrier, Bjärnum, 1950-talets andra hälft, höjd ca 110, 154x42 cm

Bruksslitage, något avslag, repor på ovansidan, mindre hål för sladdar i bakstycket, Nyckel medföljer

564735

2018-08-23