Ivan Ivarson akvarell

Ivan Ivarson akvarell
Ivan Ivarson akvarell
Ivan Ivarson akvarell
Ivan Ivarson akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

IVAN IVARSON, (1900-1939): Mor och barn på promenad, signerad I Ivarsson, akvarell, ca 28x21 cm
UTSTÄLLD: Vasa Konsthall, Göteborgskoloristerna 2007

564736

2018-08-23