Ludwik Grabowski Polen
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LUDWIK GRABOWSKI (1884-1982): Landskap med vattendrag, signerad, olja på pannå, ca 22x31 cm samt OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stugor, signerad, olja på duk, 27,5x36,5 cm
Pannåsprickor, dukhål
564744
2018-08-23