Ludwik Grabowski Polen

Ludwik Grabowski Polen
Ludwik Grabowski Polen
Ludwik Grabowski Polen
Ludwik Grabowski Polen
Ludwik Grabowski Polen
Ludwik Grabowski Polen

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUDWIK GRABOWSKI (1884-1982): Landskap med vattendrag, signerad, olja på pannå, ca 22x31 cm samt OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stugor, signerad, olja på duk, 27,5x36,5 cm

Pannåsprickor, dukhål

564744

2018-08-23