Axel Kleimer oljemålning

Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL KLEIMER (1881-1945): Hästar på strand, signerad Kleimer, olja på duk, ca 32x42 cm

564759

2018-08-23