Even Ulving olja på duk

Even Ulving olja på duk
Even Ulving olja på duk
Even Ulving olja på duk
Even Ulving olja på duk

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EVEN ULVING (Norge, 1863-1952): Kustmotiv, signerad E Ulving, daterad 1940, olja på duk, ca 51x70 cm

Enstaka fläckar

564762

2018-08-30