Matgrupp 1960-tal

Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, Svegards, Markaryd, 1960-tal, bestående av: matbord med utdragsskivor, höjd 72, 85x125, maxlängd ca 215 cm, 6 stolar med klädsel i gråmelerad textil, sitthöjd ca 43 cm

Lättare bruksslitage

564779

2018-08-23