Silver 1800-tal

Silver 1800-tal
Silver 1800-tal
Silver 1800-tal
Silver 1800-tal
Silver 1800-tal
Silver 1800-tal
Silver 1800-tal
Silver 1800-tal
Silver 1800-tal
Silver 1800-tal
Silver 1800-tal
Silver 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALK, ASK, BÄGARE, RAGUSKED, 4 dlr., silver, 1800-tal, raguskedens längd ca 28 cm, vikt ca 400 g

Graverade, stötskador

564782

2018-08-25