Släktträd heraldiska vapen 1600-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLÄKTTRÄD 1600-TAL. Teckning i tusch och akvarell på papper, illustrationer av tyska heraldiska vapen och text på tyska. I hörnen rester av sigill, ca 430x585 mm.
Skador, lagningar, fläckar, viss bortfall, rester av sigill
564794
2018-08-23