Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ASKI, fåtöljer, 1 par, krom, Bodafors, 1960-tal, klädda i svart konstläder, etikettmärka, sitthöjd ca 41 cm
Slitage, en knappar saknas
564798
2018-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här