Aski fåtöljer Bodafors

Aski fåtöljer Bodafors
Aski fåtöljer Bodafors
Aski fåtöljer Bodafors
Aski fåtöljer Bodafors
Aski fåtöljer Bodafors
Aski fåtöljer Bodafors
Aski fåtöljer Bodafors
Aski fåtöljer Bodafors
Aski fåtöljer Bodafors
Aski fåtöljer Bodafors

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASKI, fåtöljer, 1 par, krom, Bodafors, 1960-tal, klädda i svart konstläder, etikettmärka, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, en knappar saknas

564798

2018-08-23