Montana design Peter J Lassen
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PETER J LASSEN, "Montana", förvaringsmöbel, 3 moduler, gul och mörkgrå MDF, bestående av: skåp med dubbla dörrar, skåp med vinhylla och 6 lådor, trekantig överhylla, höjd ca 207, djup ca 30, bredd ca 70 cm
Bruksslitage, repor
564799
2018-08-23