Montana design Peter J Lassen

Montana design Peter J Lassen
Montana design Peter J Lassen
Montana design Peter J Lassen
Montana design Peter J Lassen
Montana design Peter J Lassen
Montana design Peter J Lassen
Montana design Peter J Lassen
Montana design Peter J Lassen

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

PETER J LASSEN, "Montana", förvaringsmöbel, 3 moduler, gul och mörkgrå MDF, bestående av: skåp med dubbla dörrar, skåp med vinhylla och 6 lådor, trekantig överhylla, höjd ca 207, djup ca 30, bredd ca 70 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor

564799

2018-08-23