Grafiska blad, 1700-1800tal

Grafiska blad, 1700-1800tal
Grafiska blad, 1700-1800tal
Grafiska blad, 1700-1800tal
Grafiska blad, 1700-1800tal
Grafiska blad, 1700-1800tal
Grafiska blad, 1700-1800tal
Grafiska blad, 1700-1800tal
Grafiska blad, 1700-1800tal
Grafiska blad, 1700-1800tal
Grafiska blad, 1700-1800tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAFISKA BLAD, 1700-1800-tal, ca 25 st, bl.a. Hogarth, (Gin lane, Beer street), träsnitt (Huldberg, Kühn), Thersner, Cederström, Magnus Stenbock litografi med dedikation i blyerts från konstnären.

Skador, fläckar, revor

564804

2018-08-23