Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPELBORD med spelmarker, sengustaviansk, 1800-talets början, fanerad med alm samt valnöt, höjd ca 75, 95x50 cm, marker finns att avhämta vid Utlämningen

Slitage

564830

2018-08-27