Richard Björklund oljemålning
Closed
2018-08-23
564835
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
RICHARD BJÖRKLUND (1897-1974): "Spansk bygata", signerad och daterad Rich Björklund -52, olja på pannå, ca 33x40 cm