Michelsen kaffeservis

Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis
Michelsen kaffeservis

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KAFFESERVIS, silver, Michelsen, Danmark, jugend, 4 dlr bestående av kaffekanna, sockerskål, gräddkanna samt. bricka, stämplade undertill, daterade 1911, kannornas höjd 7-16 cm, brickans mått ca 30x22 cm

Ytsmuts och enstaka mindre märken

564846

2018-08-23