Michelsen kaffeservis
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KAFFESERVIS, silver, Michelsen, Danmark, jugend, 4 dlr bestående av kaffekanna, sockerskål, gräddkanna samt. bricka, stämplade undertill, daterade 1911, kannornas höjd 7-16 cm, brickans mått ca 30x22 cm
Ytsmuts och enstaka mindre märken
564846
2018-08-23