Nordiska Kompaniet skrivbord

Nordiska Kompaniet skrivbord
Nordiska Kompaniet skrivbord
Nordiska Kompaniet skrivbord
Nordiska Kompaniet skrivbord
Nordiska Kompaniet skrivbord
Nordiska Kompaniet skrivbord
Nordiska Kompaniet skrivbord
Nordiska Kompaniet skrivbord
Nordiska Kompaniet skrivbord
Nordiska Kompaniet skrivbord
Nordiska Kompaniet skrivbord
Nordiska Kompaniet skrivbord

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, skrivbord, 1920-tal, fanerad i björk, en stor låda i sargen, tre små lådor på var sida, skivan brickmärkt Nordiska Kompaniet, skrivbordet köptes på NK i Stockholm år 1922, höjd ca 76, 145x78 cm

Slitage.

564850

2018-08-27