Nordiska Kompaniet skrivbord
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, skrivbord, 1920-tal, fanerad i björk, en stor låda i sargen, tre små lådor på var sida, skivan brickmärkt Nordiska Kompaniet, skrivbordet köptes på NK i Stockholm år 1922, höjd ca 76, 145x78 cm
Slitage.
564850
2018-08-27