Väggpendyl senempire

Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, Stockholm, stomme skuren i trä och förgylld, krön med dekor föreställande Merkurius, emaljerad urtavla med arabiska siffror, höjd ca

Åldersrelaterat slitage, urverket ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen

564854

2018-08-23