Väggpendyl senempire
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, Stockholm, stomme skuren i trä och förgylld, krön med dekor föreställande Merkurius, emaljerad urtavla med arabiska siffror, höjd ca
Åldersrelaterat slitage, urverket ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen
564854
2018-08-23