Kombinationsmöbel

Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOMBINATIONSMÖBEL, 1900-talets första hälft, stol/ stege/strykbräda, stämplad JP BLOM, mått i ihopfällt läge, höjd ca 97, 34x43 cm

564867

2018-08-26