Eberhard & Co herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

3 600 SEK

3 500 SEK

EBERHARD & CO, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, automatisk, plexiglas, cal 261-123, läderarmband, spänne i gulddoublé, diameter 34,8 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bakboett med repor, något böjt bandhorn kl 1

564885

2018-08-26