Fåtöljer i rokokostil 1900-tal
2018-08-23
564887
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt, förgyllt trä med skuren dekor, klädsel blommönstrad textil, sitthöjd ca 45 cm
Hål i klädseln på armlänen