Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KONFERENSBORD, samtida, fanerat med valnöt, svartlackerade ben, höjd ca 73, 280x110 cm
Bruksslitage
564891
2018-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här