Ljusstakar senbarock Frankrike 1700-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, senbarock, Frankrike, 1700-tal, mässing, höjd 25,5 cm

Porer efter gjutning, fot med bristningar, 1 ljusstake med lagning

564893

2018-09-01