Bordslampor 1 par Kina
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor av krigsscener i famille noir, vasernas höjd 66 cm
Senare omgjorda vaser. Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen. Mynning med lagning.
564898
2018-09-01