Bordslampor 1 par Kina

Bordslampor 1 par Kina
Bordslampor 1 par Kina
Bordslampor 1 par Kina
Bordslampor 1 par Kina
Bordslampor 1 par Kina
Bordslampor 1 par Kina
Bordslampor 1 par Kina
Bordslampor 1 par Kina
Bordslampor 1 par Kina
Bordslampor 1 par Kina
Bordslampor 1 par Kina
Bordslampor 1 par Kina

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor av krigsscener i famille noir, vasernas höjd 66 cm

Senare omgjorda vaser. Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen. Mynning med lagning.

564898

2018-09-01