Figuriner LIsa Larson

Figuriner LIsa Larson
Figuriner LIsa Larson
Figuriner LIsa Larson
Figuriner LIsa Larson
Figuriner LIsa Larson
Figuriner LIsa Larson

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

LISA LARSON, figuriner, 2 st, stengods, Åsna och ko från Stora Zoo, signerad och etikettmärkt, höjd ca 10-12 cm

Smärre slitage

564914

2018-08-29