Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
LISA LARSON, figuriner, 2 st, stengods, Åsna och ko från Stora Zoo, signerad och etikettmärkt, höjd ca 10-12 cm
Smärre slitage
564914
2018-08-29