Barton Lidice Benes collage/litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARTON LIDICE BENES (USA, 1942-2012): Butterflies, signerad Bartin Lidice Benes, daterad -94, numrerad 14/100, mixed media: collage/litografi på papper, ca 52x45 cm

564923

2018-08-26