Delacroix, hans krets, oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EUGÈNE DELACROIX, hans krets, Mytologisk scen, olja på duk, 18x20 cm

slitage, färgbortfall

564940

2018-09-01