Klubbat för:
34 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GIOVANNI BATTISTA VANNI, hans krets, Hagar och Ismael med ängel i öknen, olja på duk, 46,5x57,5 cm
dubblerad, slitage, restaurerad
564943
2018-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här