I kretsen av Giovanni Battista Vanni

Klubbat för:

34 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

GIOVANNI BATTISTA VANNI, hans krets, Hagar och Ismael med ängel i öknen, olja på duk, 46,5x57,5 cm

Kuntoraportti

dubblerad, slitage, restaurerad

564943

Päivämäärä:

2018-09-01