I kretsen av Giovanni Battista Vanni
Klubbat för:
34 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
GIOVANNI BATTISTA VANNI, hans krets, Hagar och Ismael med ängel i öknen, olja på duk, 46,5x57,5 cm
Kuntoraportti
dubblerad, slitage, restaurerad
564943
Päivämäärä:
2018-09-01