Oidentifierad konstnär, signerad Emile Bouny, olja

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EMILE BOUNTY ***(omkring 1900): Bergslandskap från Biskra, Algeriet, signerad Emile Bouny Biskra, olja på duk, 43x61 cm

Lagning

564945

2018-09-01