Oidentifierad rysk konstnär Kvinnoporträtt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1900-tal): Kvinnoporträtt, bär påskrift, akvarell på papper, 33,5x24,5 cm

564946

2018-09-01