Skrivbord Åtvidaberg
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1930-tal, jugendstil, Åtvidaberg, stomme i betsad ek, skiva i betsad furu, utdragbar skiva i sargen, samt lådhurts undertill med 4 st lådor, höjd ca 70 cm, skivans mått ca 90x65 cm
Bruksslitage, enstaka fläckar och märken
564952
2018-08-24