Skrivbord Åtvidaberg

Skrivbord Åtvidaberg
Skrivbord Åtvidaberg
Skrivbord Åtvidaberg
Skrivbord Åtvidaberg
Skrivbord Åtvidaberg
Skrivbord Åtvidaberg
Skrivbord Åtvidaberg
Skrivbord Åtvidaberg
Skrivbord Åtvidaberg
Skrivbord Åtvidaberg
Skrivbord Åtvidaberg
Skrivbord Åtvidaberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1930-tal, jugendstil, Åtvidaberg, stomme i betsad ek, skiva i betsad furu, utdragbar skiva i sargen, samt lådhurts undertill med 4 st lådor, höjd ca 70 cm, skivans mått ca 90x65 cm

Bruksslitage, enstaka fläckar och märken

564952

2018-08-24