Brickbord sengustavianskt 1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BRICKBORD, sengustavianskt, 1800-tal, fanérat i mahogny, sarg med figural dekor av intarsia, svart avtagbar emaljerad bricka, höjd 75, 82x61 cm

PROVENIENS
Fituna säteri

564956

2018-09-01