Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRICKBORD, sengustavianskt, 1800-tal, fanérat i mahogny, sarg med figural dekor av intarsia, svart avtagbar emaljerad bricka, höjd 75, 82x61 cm
PROVENIENS
Fituna säteri
564956
2018-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här