Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIN, 1800-talets början, fanerad med sköldpadd, med silver beslag, höjd ca 12,5, 19x11 cm, nyckel finns

Slitage, sprikor

564957

2018-08-27