Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIN, 1800-talets början, fanerad med sköldpadd, med silver beslag, höjd ca 12,5, 19x11 cm, nyckel finns
Slitage, sprikor
564957
2018-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här