Alexander Vasilenko färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER VASILENKO (född 1965): "Pollock", signerad Vasilenko, numrerad 193/240, färgserigrafi, ca 70x51 cm

564961

2018-08-25