P G Thelander, litografi

P G Thelander, litografi
P G Thelander, litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

P.G. THELANDER (född 1936), "Längtan till havet", signerad P.G. Thelander samt P.G.T i plåten, 131/225, färglitografi, ca 45 x 63 cm

564965

2018-08-25