Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
KLOCKGARNITYR, 3 dlr, 1880-tal, bordsur samt två kandelabrar, för fyra ljus vardera, brännförgyllda, bordsurets höjd ca 46, kandelabrarnas höjd ca 49 cm
Åldersrelaterat slitage
564967
2018-08-24