Lådkamera Hasselblads Svenska Express

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÅDKAMERA, omkring år 1900-tal, Hasselblads Svenska Express, märkt J.L. Nerlien, Christiania Bergen, insida med brukssanvisning, höjd 18, 22,5x11 cm, 4 plåtar varav 1 trasig samt fordral i canvas medföljer

Slitage. Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

564968

2018-09-01