Lådkamera Hasselblads Svenska Express
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÅDKAMERA, omkring år 1900-tal, Hasselblads Svenska Express, märkt J.L. Nerlien, Christiania Bergen, insida med brukssanvisning, höjd 18, 22,5x11 cm, 4 plåtar varav 1 trasig samt fordral i canvas medföljer
Slitage. Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
564968
2018-09-01