Matskedar silver 1700-1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSKEDAR, huvudsakligen modell svensk rund, silver, 14 st, bl a stämplade AG Dufva, S W Stråhle och GAB, vikt ca 812 g

Bruksspår, 1 sked med skada

564972

2018-08-24