Oidentifierad konstnär (1800-tal) 12 teckningar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TECKNINGAR, 12 st, oidentifierad konstnär (1800-tal), naivistiska, handkolorerade interiörer och burleska folklivsskildringar från 1800-talets Sverige, ramade, ca 10 x 14 till 17,5 x 27 cm

Veck

564981

2018-08-24