Oidentifierad konstnär (1800-tal) 12 teckningar
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TECKNINGAR, 12 st, oidentifierad konstnär (1800-tal), naivistiska, handkolorerade interiörer och burleska folklivsskildringar från 1800-talets Sverige, ramade, ca 10 x 14 till 17,5 x 27 cm
Veck
564981
2018-08-24