Soffgrupp Minerva
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffgrupp "Minerva", 4 dlr. soffa och dagbädd samt hörnbord och soffbord, France & Søn, Danmark, 1960-tal, teak och rotting, lösa plymåer med grön textilklädsel, mått ca: dagbädd L. 190 cm, soffa L. 120 cm, hörnbord 73x76 cm H 63 cm, soffbord H ca 50, ca 75x98 cm
Bruksskick, bordsskivor med fläckar
564992
2018-08-24