Soffgrupp Minerva

Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva
Soffgrupp Minerva

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffgrupp "Minerva", 4 dlr. soffa och dagbädd samt hörnbord och soffbord, France & Søn, Danmark, 1960-tal, teak och rotting, lösa plymåer med grön textilklädsel, mått ca: dagbädd L. 190 cm, soffa L. 120 cm, hörnbord 73x76 cm H 63 cm, soffbord H ca 50, ca 75x98 cm

Bruksskick, bordsskivor med fläckar

564992

2018-08-24