Sidobord design Grete Jalk

Sidobord design Grete Jalk
Sidobord design Grete Jalk
Sidobord design Grete Jalk
Sidobord design Grete Jalk
Sidobord design Grete Jalk
Sidobord design Grete Jalk
Sidobord design Grete Jalk
Sidobord design Grete Jalk
Sidobord design Grete Jalk
Sidobord design Grete Jalk
Sidobord design Grete Jalk
Sidobord design Grete Jalk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRETE JALK, sidobord, teak och rotting, 1960-tal, France & Søn, L 70 cm B 40/52 cm H 58 cm

Bruksskick, smärre fläckar

564995

2018-08-24