Manschettknappar 18 k guld
2018-08-24
565019
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 200 SEK |
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18 k guld, 1900-talets första hälft, klotformade, Stockholm, längd (ink kedjan) ca 3.5 cm, totalvikt ca 6.5 g
Några mindre bucklor, bruksslitage