Ljuskrona 1900-talets mitt

Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, stomme i gulmetall, behängd med olikslipade prismor, för 10 ljuspunkter, höjd (ink sladd) ca 60, Ø 53 cm, lösa prismor medföljer

Några mindre nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

565026

2018-08-24