John Robertson Reid oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN ROBERTSON REID (1851-1926): Fiskare, osignerad, olja på duk, ca 35,5x61 cm

Krackeleringar

565035

2018-08-24