Ljusstakar Restauration Frankrike

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, Restauration, Frankrike, matterad och polerad brännförgylld brons, foten och basen med växtornamentik mot pikerad botten, profilerad pelare, bladhölstrad ljuspipa, lösa manschetter, stämplade G F 3, höjd 28,5 cm

För konditionsrapport kontakta markus.anderzon@auktionsverket.se

Smärre slitage

565043

2018-10-23