Ljusstakar Restauration Frankrike
Klubbat för:
18 000 SEK
18 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, Restauration, Frankrike, matterad och polerad brännförgylld brons, foten och basen med växtornamentik mot pikerad botten, profilerad pelare, bladhölstrad ljuspipa, lösa manschetter, stämplade G F 3, höjd 28,5 cm
För konditionsrapport kontakta markus.anderzon@auktionsverket.se
Smärre slitage
565043
2018-10-23