Vas Tapio Wirkkala

Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAPIO WIRKKALA, vas, Venini, Italien, signerad venini Italy tw- 81, lilatonat glas, höjd ca 26 cm

Smärre slitage

565047

2018-08-30